Teenused ja hinnad


Üldmassaaž - General massage - Kokovartalohieronta
35 € - 45 €  kuni 90 min.

 

Osaline massaaž - Half body massage - Puolivartalo hieronta
  20€ / 25 min.

 

Lümfimassaaž - Lymphodrainage - Lymfahieronta
 35 € / 50 min.

 

Jaapani massaaž Shindo - Japanese massage
40 € - 45 € kuni  90 min.

 

Meemassaaž - Honeymassage
25 € - 45 €   /  30 min. - 90 min.

 

Mokšaravi   25 €

                                           

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

Hinnasoodustus püsikliendile, õpetajatele ja pensionäridele -20 %

Tasumine sularahas või ülekandega. Vajadusel väljastame     kviitungi.                           

MEEMASSAAŽ


AJALUGU :

Üks esimesi ravimeid.

-         Muinas –Egiptus

-          Tiibet (mungad, nunnad)

-          Vana – Kreeka

-         Hippokrates

-         Avicenna

MASSAAŽI TOIME

-  kiirendab vere-ja lümfiringet

 -  parandab naha omadusi ja tundlikust

 - vähendab naha paksendeid

-  tselluliiti eemaldav

-  bakteritsiidne toime (köha,külmetus algstaadiumis)

-  radikuliidi eelsed seisundid

-  normaliseerib siseelundite tööd

-  migreeni puhul

-  liigesepõletikud(kroonilised

- osterporoosi puhul ja ennetamiseks

-  üleüldine väsimus (mitte kurnatus)  ja depresioon

-  parandab üldiselt immunsüsteemi ja energeetikat

-  reguleerib soolestiku tööd

VASTUNÄIDUSTUSED:

-         äge palavik

-         ägedad põletikulised protsessid

-         verejooks või veritsemine

-         mädanikud

-         nahahaigused,nahavigastused

-         ülierutuvus,üleväsimus

-         veenipõletikud ja veenilaiendid

-         psüühikahäire

-         hüpertooniatõbi

-         alkohol

-         diabeet

-         lapsed

-         rasedad

-         südamerikked

-         kõik raskemad puudulikused- süda , maks , neerud

-         poole aasta jooksul peale operatsiooni või rasket traumat

-         kasvajad

-         kilpnäärme haigused

-         meeallergia


ETTEVALMISTUS MASSAAŽIKS

Ei tohi olla:

-         tugevalt  söönud

-         samal päeval ei tohiks juua kohvi, kanget teed, tugevaid vürtse, konsenveeritud toite (äädikaga), šokolaadi, tugevalt suhkrut sisaldavaid maiustusi, alkoholi, narkootikume.

-         Enne massaaži ei tohi kreemitada, kasutada deodorante, duššigeele, ihupiima.


Pärast massaaži

-         tuleks hoida soojas

-         juua päeva jooksul 1,5-2 l puhast leiget vett või taimeteed

-         pikalt puhata, palju magada

-         liikuda värskes õhus (kas enne või pärast massaaži)

Massaaž

Vene koolkond .

 Nädalas 1 – 2 korda, 10 korra tsükkel.

      NUAD BO RARN  -  TAI MASSAAŽ

  

Traditsiooniline NUAD BO RARN Tai massaaž on kasulik väga paljudele.Seoses võimega kutsuda esile sügavat rahu ja lõdvestust,on see kasulik igaühele,kes vajab stressi maandamist või kellel on stressist põhjustatud häireid.Ainulaadsete venitavate liigutuste abil saab suurendada painduvust alates sportlastest kuni vanuriteni. Erinevalt klassikalisest massaažist on klient Tai massaazi ajal riides,välja arvatud jalalabad.Nii andja kui saaja riietus peaks olema mugav.Parim variant on vabalt langevad ja hästi istuvad püksid ning t-särk.Tai massaaži tehakse põrandal asuval matil,et saavutada maksimaalset kasu kaalust,selle raskusega mängimisest ja tasakaalust. Kerge surve ja kokkusurumine on see ,mida siseorganite mõjutamiseks kasutatakse.Samuti lihaspinge vähendamiseks ja närvisüsteemi rahustamiseks.Passiivne venitus,mis luude lähedal toimub, suurendab painuvust ja taastab liigutusi.Tai massaaži võrreldakse sageli tantsuga,kus nii andja kui saaja kehad sulanduvad pidevas liikumises.Nende võimaluste kombineerimine teeb Nuad Bo – Rarn  Tai massaazist ainulaadse tervistava ravimeetodi.


Massöör:   Kristo  Klemm

kristo.klemm@gmail.com  Tel.  +372 56451542


NUAD BO RARNI  tehnilist teostust saab vaadata  järgnevalt neti aadressilt:

   http://www.youtube.com/watch?v=3iFb6StVfVQ


http://www.youtube.com/watch?v=vHMWgmOr_1A&feature=rec-LGOUT-exp_fresh+div-1r-2-HM
Kupupanek


Kupupanekut on  raviks kasutatud sajandeid.  Efekt saavutatakse kupu abil tekitatava vaakumiga. Kupupanek kiirendab lümfi- ja vereringet, tekitades kauakestva hüpereemia.  Väga sobilik külmetushaiguste ja krooniliste liigesprobleemide ja tselluliidi raviks.


Tutvustav demo

 

 http://www.youtube.com/watch?v=NweGEgup74Q                            Jaapani massaaž e. Shindo massaaž(bodywork)


Shindo massaažimeetod on ligi veerandsada aastat tagasi välja arendatud  idamaistel, eriti Jaapani vanadel traditsioonidel põhinev tervendussüsteem. Selle loojaks on Sensei (õpetaja) Kazuko Kuratomi.
Shindo on kompleksne ravimeetod, milles läbi
venitus-ja hingamisharjutuste ning massaaživõtetega mõjutatakse inimkeha läbivaid 12 energiameridiaani. Shindo aitab tasakaalustada keha,hinge ja vaimu, hoides energiameridiaanid avatuina. Õiguse Sindo
bodywork`i praktiseerimiseks annab õiguse Kazuko Kuratomi poolt välja antud Top Healer`i tunnistus.


Lümfimassaaž


Lümfimassaaž on kudesid kaitsev ja puhastav massaažiliik, eemaldades jääkaineid ja vedelikke. Lümfimassaaži eesmärgiks on kiirendada lümfiringet ja koos sellega aidata kaasa jääkainete eemaldumisele organismist. Vere- ja lümfiringe kiirenevad, naha toitumine ja hapnikuga varustamine paraneb, seega rakud uuenevad kiiremini ja vananemisprotees aeglustub. Lümfimassaaž on õrn massaaẑ ja suunatud kehapiirkondadele, kus paiknevad lümfisõlmede grupid (kael, kaenlaalused, kubemepiirkond). Massaaži tagajärjel naha taastumisprotsess kiireneb, nahk muutub siledamaks, paraneb akne, veresooned tugevnevad ega katke nii kergesti, armid silenevad, alanevad tursed ja tõuseb üldine immuunsus.


SHIKI METHOD

©Tadao Kawahara 2007

Kindlasti olete märganud, et osadel inimestel õnnestuvad mingid kindlad harjutused paremini kui teistel, osad saavutavad tulemusi kiiremini ja osadel tekivad jälle vigastused kergemini. Miks see nii on? Sellele annab vastuse hr Tadao Kawahara poolt väljatöötatud Shiki meetod. Tadao Kawahara on aastaid tagasi praktiseerinud karatetreenerina. Treenerina märkas ta, et osadel õpilastel tulid tulemused kiiremini ja osadel õpilastel tekkisid vigastused kergemini kui teistel. Osaliselt sellest ajendatuna õppis ta põhjalikult nö idamaade meditsiini, praktiseeris Shindo meetodit ja ajapikku tegeledes-jälgides ning ravides igapäevaselt inimesi, arenes välja SHIKI meetod. SHIKI meetodi järgi jagunevad inimesed nelja erinevasse kehatüüpi (A;B;C;D). Erinevad kehatüübid tulenevad meie DNA-süsteemist ja peamiste kehatüüpide struktuurid leiduvad meie lihaste süsteemis, väljendudes vastavalt kas tugevamad on selja- või rinnalihased ning reie eesmised või -tagumised lihased. SHIKI eesmärk on aidata ja toetada inimesi tasakaalustades nende kesktelge, et nad tunneksid ennast paremini, oleksid rõõmsamad ja tunnetaksid oma keha nii vaimsest kui ka füüsilisest aspektist lähtudes. SHIKI meetod sobib kõigile, kel soov endaga põhjalikumalt tegeleda ja teisi abistada. Kuidas erinevaid tüüpe kindlaks määrata ning kuidas seda rakendada igapäevaelus (keha tasakaalustamisel – lõdvestamisel, tulemuslikumal treenimisel, sportimisel või klientidega tegelemisel – nõustamisel), sellest räägib lähemalt Sensei Tadao Kawahara. Tutvustus toimub ise kaasa tehes: määrame teineteise lihastüübi ja proovime igale tüübile omaseid harjutusi-liigutusi.Shindo ja Jomon


SHINDO juured ulatuvad Jomon - kultuuri. Shindo areng baseerub tuhandete aastate tagusel tarkusel, ulatudes nn. Jomoni perioodi (810000 E.K.), Jaapani kultuuri unustatud juurteni. See oli rahu aeg kui inimesed elasid harmoonias nii üksteisega kui neid ümbritseva loodusega. Selline inimeste ja looduse vaheline suhe, mis leidus Jomon - kultuuris, on ka Shindo juurteks. Jomoni periood oli viljakas kunstile, eriti keraamikale. Selle perioodi savinõud on lihtsa siliderja kujuga, millel on dekoratiivsed, keerutatud nööriga tekitatud spiraalsed mustrid nõude ülaosas. Vertikaalne sisemine pind, kirjatud alguse ja lõputa geomeetrilise mustriga, kujutades Jomoniaegset nägemust maailmast, mis laieneb ülenevalt, samuti uskumust looduse ja inimeste vahelisse jätkuvusse. Shindo oma juurtega jagab Jomoni kultuuris seda iidset uskumust. Meridiaane venitavad harjutused, kus keha on keerdes, hoides samal ajal sõrmedega varvastest,väljendavad lõpmatut Jomoni keerutatud nöörist tekkivat mustrijälge, mis ühendab sisemuse ja välise ühtseks tervikuks. Samuti sarnanevad spiraalsed liigutused jalaharjutustes vertikaalsete lõngade (lõimede) väändumisega Jomoni tekstiilides.


Vaba Moxibustion (moksha)


Moxibustioni ajalugu on väga pikk, peaaegu 3500 aastat. Arvatakse, et see toodi Jaapanisse mandrilt budismi tutvustamiseks. Moxibustioni ravi seisneb energiapunktide soojendamises moxa (moksha) ehk puju põlemisel-hõõgumisel antud punktide kohal kasutades selleks keraamilisi topsikesi.